קרמיקה בירושלים ושיש בירושלים

פרויקטים

בעמוד הפרויקטים שלנו ניתן להביט ולהתרשם ממיטב עבודות הקרמיקה שלנו ברחבי הארץ.

אז נכון שלהגיע לשם יהיה קצת בעייתי עבורכם, אבל גם דרך התמונות אפשר "לגעת" באווירה, להרגיש את החומרים ולהתפעל מפאר היצירה של רפאל…

 

  1. הגן הטכנולוגי הר חוצבים – הוא פארק היי-טק בשכונת מלחה בירושלים, בסמוך לקניות מלח,  אצטדיון טדי ותחנת הרכבת ירושלים מלחה. שטחו הבנוי הכולל כ-73 אלף מ"ר. רפאל קרמיקה לקחה חלק בפרויקט.
  2. אוניברסיטת בר אילן – אוניברסיטת בר-אילן היא אוניברסיטה ציבורית שמרכזה ברמת גן, שנוסדה בשנת 1955 ונקראה על-שם הרב מאיר בר-אילן, ממנהיגי הציונות הדתית.
  3. אמפיתיאטרון – האמפי התפתח כמבנה ציבורי המאפיין את התרבות הרומית. המונח אמפיתיאטרון הוא צירוף של שתי מילים יווניות – אמפי- סביב, תיאטרון- מקום הסתכלות. אז כמובן שלא אנחנו בנינו את האמפיתיאטרון ברומא, אבל בהחלט לקחנו חלק בהגרסה הישראלית שלו.
  4. בקעת הקהילות החרבות יד ושם – בקעת הקהילות משתרעת על שטח של כ-10 דונם. בקצה המערבי של יד ושם. האתר מנציח את שמותיהן של אלפי קהילות ישראל אשר נחרבו בידי הנאצים ומשתפי הפעולה עימם, ואת מעט הקהילות שרדו בצל אימת השואה, זכר לעולם היהודי שהיה ואיננו. בקעת הקהילות תוכננה על ידי אדריכלי הנוף "ליפא יהלום", ו"דן צור", מתל אביב. השראתם נסמכה על נבואת הנביא יחזקאל בחזון העצמות היבשות.
  5. מנהרות הכותל – מנהרות הכותל הן מערך חללים ומחילות תת-קרקעיות מתקופות שונות לאורך תוואי הכותל המערבי, מתחת לבתי הרובע המוסלמי בעיר העתיקה בירושלים. במתחם מבנים מתקופת בית שני, מימי הביניים ומהעת החדשה.
  6. בניין מד"א החדש – תחנת מד"א ירושלים היא הגדולה בישראל ומשרתת מאות אלפי תושבים עד באר שבע שבדרום.
  7. מלון רויאל ים המלח – שלווה ישראלית אמיתית, בנוף מדברי עוצר נשימה. ברוכים הבאים למלון רויאל רימונים ים המלח. האווירה הקסומה, הספא הנרחב והשקט המדברי, מצטרפים לכדי חוויה כלל חושית המאפשרת לשגרה לשקוע ולנשמה לצוף. כשעל כל זה חתומה רפאל קרמיקה, אתם יכולים להיות שקטים ולתכנן את החופש שלכם בשלווה.
כתובת דרך בית לחם 99
א.ת. תלפיות, ירושלים
טל':02-5712158
פקס:02-5712154
דוא"ל:refael@jgm.co.il